ARCHIV NOVINEK

Všechny starší příspěvky

1. 4. 2017
Společnost Euvit, s.r.o., která je provozovatelem služby Angličtina bez biflování, slaví 7 let existence. Při této příležitosti jsme pro vás připravili speciální stránku se zajímavou akcí. Velmi vám děkujeme za vaši přízeň v uplynulém období a těšíme se na další společné roky s vámi a našimi projekty.

15. 2. 2017
Facebookový profil Angličtina bez biflování dosáhl hranice 6000 fanoušků. Děkujeme všem fanouškům za lajkování, odebírání a sdílení zajímavých informací o anglickém jazyce a o všem, co s tím souvisí. Pevně věříme, že se vám i nadále budou naše příspěvky líbit a v brzké době díky tomu překonáme další hranici.

7. 11. 2016
Ocenění 2016 Eastern European Business Elite Awards. V soutěži 2016 Eastern European Business Elite Awards jsme získali ocenění Nejinovativnější produkt pro výuku jazyků v kategorii Nejlepší software pro výuku jazyků v České republice za vývoj a aplikaci výukové metody Imitum.

25. 8. 2016
Nominace na 2016 Eastern European Business Elite Awards. Byla nám oznámena nominace v prestižní soutěži Eastern European Business Elite Awards, které se zúčastňují významné obchodní společnosti z regionu východní Evropy. Vítězným společnostem se uděluje toto ocenění za přínos k prosperitě ve svém regionu.

3. 8. 2016
Odměnovali jsme výherce z anket. Vyzkoušejte si libovolný kurz Angličtiny bez biflování metodou Imitum, po jeho skončení vyplňte anketu, zanechejte na sebe kontaktní e-mail a hrajte o roční přístup do kurzu zcela ZDARMA. Díky červencovým odpovědím se mohou radovat paní Veronika a paní Petra.

15. 7. 2016
5 000 fanoušků na Facebooku. Facebookový profil Angličtina bez biflování dosáhl hranice 5000 fanoušků. Děkujeme všem fanouškům za lajkování, odebírání a sdílení zajímavých informací o anglickém jazyce a o všem, co s tím souvisí. Pevně věříme, že se vám i nadále budou naše příspěvky líbit a v brzké době díky tomu dosáhneme dalšího milníku.

4. 7. 2016
Losování kurzů zdarma za měsíc červen. Nezávazně si vyzkoušejte libovolný kurz metodou Imitum, po jeho skončení vyplňte anketu, jak se vám kurz líbil, nebo proč jste si ho nevyzkoušeli, zanechte na sebe kontakt a hrajte o roční přístup do kurzu zdarma. Výherkyněmi za červen jsou paní Marie a paní Dáša.

3. 6. 2016
Nová generace výukového programu. Dnes jsme do provozu uvedli další verzi výukového programu Angličtina bez biflování. Věříme, že vám tyto novinky zpříjemní učení a budou vás ke studiu ještě více motivovat. Rovněž uvítáme všechny vaše komentáře a připomínky vedoucí k dalšímu zlepšování podoby výukového programu.

1. 6. 2016
Vyhrát s Angličtinou bez biflování je tak snadné… Toužíte-li vyhrát roční kurz Angličtiny bez biflování metodou Imitum, vyplňte anketu a sdělte nám kontaktní e-mail. Zapojíte se tak do soutěže o roční přístup do kurzu zcela ZDARMA. Na začátku každého měsíce losujeme z došlých odpovědí výherce, které následně kontaktujeme e-mailem. Blahopřejeme!

3. 5. 2016
Vylosovali jsme nové výherce ročního kurzu ZDARMA. Chcete-li vyhrát roční kurz Angličtiny bez biflování metodou Imitum, vyplňte automatickou anketu a zanechejte na sebe kontaktní e-mail - tím se zapojíte do soutěže o roční přístup do kurzu zcela ZDARMA. Z přijatých odpovědí pravidelně losujeme 3 výherce, které bezprostředně po losování kontaktujeme e-mailem. Gratulujeme!!!

19. 4. 2016
Společnost Euvit, s.r.o. obdržela certifikát za osobní doporučení od studentů jazykových kurzů přes internet. Autenticitu těchto osobních doporučení garantuje portál Jazykovky.cz, společnost gdi, s.r.o. Doporučení zasílají studenti výhradně prostřednictvím formulářů Jazykovky.cz a jsou ponechána bez úprav.

15. 4. 2016
Facebookový profil projektu Angličtina bez biflování má již více než 4 000 fanoušků. Děkujeme všem fanouškům za dosavadní přízeň a věříme, že se vám i nadále budou naše příspěvky líbit a v brzké době díky tomu překonáme další, tentokráte "kulatou" pětitisícovou, hranici. Odebírejte a sdílejte zajímavé informace o anglickém jazyce a anglicky mluvících zemích. Stačí dát "To se mi líbí".

4. 4. 2016
Roční kurz putuje ke 3 šťastným výhercům. Chcete vyhrát roční kurz Angličtiny bez biflování metodou Imitum, pak vyplňte automatickou anketu a uveďte kontaktní e-mail - díky tomu se zapojíte do soutěže o roční přístup do kurzu zcela ZDARMA. Z přijatých odpovědí losujeme 3 výherce. Všechny výherce bezprostředně po losování kontaktujeme e-mailem. Srdečně gratulujeme!

2. 3. 2016
Také v březnu jsme losovali nové výherce ze všech přijatých odpovědí na ankety, které jsme obdrželi během měsíce února. Výsledkem losování jsou další tři šťastlivci, kteří získali roční přístup do kurzu Angličtiny bez biflování zcela ZDARMA. Gratulujeme!


3. 2. 2016
Jako již tradičně jsme losovali další šťastné výherce ze všech přijatých odpovědí na ankety, které jsme obdrželi během ledna. Další tři zájemci o studium anglického jazyka získali roční přístup do kurzu Angličtiny bez biflování zcela ZDARMA. Gratulujeme panu Kamilovi, paní Zuzaně a Petře!!!

11. 1. 2016
Dnes jsme spustili slovenskou verzi webu Angličtina bez biflování. Díky tomu se z nového vzhledu webu mohou těšit i naši slovenští sousedé.

5. 1. 2016
K dnešnímu dni jsme losovali další výherce ze všech přijatých odpovědí na ankety, které jsme obdrželi během prosince. Již další tři zájemci o anglický jazyk získali roční přístup do kurzu Angličtiny bez biflování zcela zdarma.

4. 1. 2016
Od nového roku jsme v našem prostějovském týmu přivítali nového kolegu, a to na pozici marketingového specialisty. Přejeme mu mnoho zdaru a věříme, že přispěje ke zkvalitnění našich produktů a služeb.

2. 12. 2015
Dnes proběhlo již třetí slosování o roční kurz angličtiny zdarma. Za měsíc listopad jsou šťastnými výherci paní Břízová a paní Svrčinová. Gratulujeme!

Pokud si vyzkoušíte libovolný kurz metodou Imitum zdarma, po skončení přístupu vyplníte anketu a zanecháte na sebe kontakt, tak také hrajete o roční přístup do kurzu zdarma.

30. 11. 2015
Do kurzů Angličtiny bez biflování jsme přidali nové zvuky. Nově jsou věty v kurzech pro děti namluveny nejen americkým, ale i britským rodilým mluvčím. v aplikaci si nyní můžete zvolit výslovnost, kterou preferujete, nebo si poslechnout britskouamerickou výslovnost hned za sebou. Veškeré informace o online kurzech získáte na www.anglictina-bez-biflovani.cz/kurzy-anglictiny.

22. 10. 2015
angličtinou pomáháme i známým osobnostem. Podívejte se s námi na zkušenosti slavného imitátora Petra Martináka s Angličtinou bez biflování.

9. 10. 2015
Na webu Angličtina bez biflování najdete nové stránky se zajímavými anglickými tématy. Více najdete na stránce O angličtině. Napište nám, jaká témata byste tu rádi našli. Kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese info@anglictina-bez-biflovani.cz nebo telefonním čísle 270 005 525.

6. 10. 2015
Sdílíme zajímavý obsah o angličtině také na Twitteru. Věříme, že pro vás naše tweety budou přínosné a těšíme na první významný milník v počtu followerů.

Najdete nás zde: https://twitter.com/AnglictinaBezB

26. 9. 2015
V tento den proběhly v několika městech i v České republice různé akce k příležitosti Evropského dne jazyků. Pro tuto příležitost jsme pro vás připravili speciální dárek: www.anglictina-bez-biflovani.cz/evropsky-den-jazyku.

9. 8. 2015
Děkujeme, že nám posíláte vaše zkušenosti s výukou anglického jazyka. Na základě této zpětné vazby jsme připravili speciální stránku s nejčastějšími výmluvami, proč se lidé nemohou naučit anglický jazyk.

15. 7. 2015
Nezávislý testovací portál English Tests Online byl přeložen do ruštiny. Neváhejte a otestujte si své znalosti angličtiny zcela zdarma a bez závazků.

2. 6. 2015
Pro zlepšení komunikace se zákazníky a získání zpětné vazby od uživatelů kurzů Angličtina bez biflování jsme do aplikace vložily ankety, kde můžete uvést, jak se vám aplikace líbí. Pokud na sebe nenecháte kontakt, je anketa zcela anonymní. Novinkou na webu Angličtina bez biflování je okénko pro chat, které slouží pro vaše aktuální dotazy. Během pracovní doby je služba online, v offline režimu nám automaticky dorazí e-mail, na který odpovíme co nejdříve.

1. 6. 2015
Spustili jsme slovenskou i anglickou verzi testovacího portálu English Tests Online. Tento nekomerční projekt tak nyní může posloužit i našim sousedům a rodilým mluvčím vyučujícím angličtinu v České republice nebo na Slovensku.

31. 5. 2015
Anglické konverzace SmartphraseiSmartPhrase určené pro mobilní zařízení mají již 1 milion uživatelů. Tento chytrý pomocník na cesty je k dispozici ve 22 světových jazycích. Vyzkoušet si jej můžete zcela zdarma.

10. 5. 2015
Na celém světě si již více než 5.000.000 uživatelů mobilních telefonů nebo tabletů stáhlo a vyzkoušelo naše aplikace pro výuku angličtiny nebo Konverzaci na cesty. I nadále se budeme snažit, abychom vaši důvěru nezklamali a mobilní aplikace se i v budoucnu těšily vašemu zájmu.

27. 4. 2015
Komunikační agentura Medio Interactive letos poprvé pořádala kromě již známé konference SEO restart také konferenci DATA restart. Získali jsme hodně nových informací a zajímavých zkušeností ohledně sbírání a vyhodnocování dat a budeme se je snažit využít hlavně k vaší spokojenosti.

25. 4. 2015
Letos jsme se již podruhé stali hrdými sponzory regionálních závodů v letním biatlonu. Nejlepší závodníci z žákovských, dorosteneckých a dospělých kategorií v závodu ve Zdětíně u Prostějova obdrželi poukazy na kurzy v celkové hodnotě 30 000 Kč.

23. 3. 2015
Na Facebookové stránce Angličtina bez biflování, kde se snažíme pro komunitu zajímající se o angličtinu shromažďovat zajímavé informace o tomto cizím jazyce, máme již více než 1 000 fanoušků. Velice děkujeme za vaši přízeň a doufáme, že i do budoucna pro vás bude námi vytvářený a nalezený obsah užitečný.

9. 3. 2015
Všem našim zákazníkům bychom se chtěli upřímně omluvit za nedostupnost aplikace, ke které došlo za poslední dva týdny již třikrát. Jednalo se o neočekávané a předem nepředvídatelné výpadky serveru, které jsme nemohli ovlivnit. Vždy jsme podnikli, co bylo v našich silách, aby byla chyba co nejdříve napravena.

Na základě těchto skutečností jsme podnikli všechna dostupná opatření, aby se tato situace již neopakovala.

Ještě jednou se vám za způsobené potíže omlouváme a přejeme vám hodně úspěchů ve studiu anglického jazyka.

14. 2. 2015
Členové týmu Imitum se stále vzdělávají, sledují nejnovější trendy a snaží se zlepšovat své služby i komunikaci se zákazníky. Proto si ani letos nenechali ujít Vsetínský Barcamp, který se již podruhé konal ve Zlíně v Baťově institutu 14/15.

20. 1. 2015
Byly vydány nové aplikace pro operační systém Windows® 8. Kurzy Klasická angličtina, Obchodní angličtina, Angličtina PREMIUM, Nepravidelná slovesa a další jsou nyní dostupné i v arabské verzi. Více informací a odkazy na stažení naleznete na webu www.smart-language.com.

18. 12. 2014
PF 2015 - všem zákazníkům, partnerům, spolupracovníkům a příznivcům přejeme všechno nejlepší do nového roku.

25. 11. 2014
Spustili jsme novou webovou prezentaci všech kurzů založených na výukové metodě Imitum. Najdete zde tedy Angličtinu bez biflování - běžnou konverzaci, Obchodní angličtinu a Angličtinu pro děti. Dále máte již k dispozici také novou výukovou aplikaci, kde vidíte seznam všech vět v jednotlivých lekcích a přehrávání můžete ovládat pomocí klávesnice. Již není nutné mít nainstalovaný doplněk Microsoft Silverlight a aplikaci si můžete pustit i na svém chytrém telefonu nebo tabletu.

10. 9. 2014
Spustili jsme nekomerční web s anglickými testy English Tests Online. Můžete se registrovat jako žák a testovat své znalosti z jednotlivých gramatických oblastí, jako učitel, vytvořit si třídu a naplánovat jí test, nebo jako autor, kdy máte možnost vytvářet vlastní testy pouze pro sebe nebo pro širokou veřejnost. Všechny služby na tomto portále jsou zcela zdarma.

20. 8. 2014
Kurzy angličtiny pro děti nyní obsahují nové ilustrace, které lépe odrážejí obsah jednotlivých lekcí, a pomáhají tak dětem si lépe zapamatovat nová slovíčka i věty a spojit si danou situaci s konkrétním vyobrazením.
Při učení tak používají logickou paměť, která uchovává informace déle a s narůstajícím věkem se zlepšuje.

30. 7. 2014
Firma Euvit, s.r.o. získala prestižní ocenění "Poctivý český podnikatel", které uděluje Česká asociace podnikatelů a to pouze těm jedincům a firmám, kteří uplatňují čestný a vstřícný přístup ke svým zákazníkům, partnerům i zaměstnancům a ctí zásady poctivého a férového podnikání.

26. 6. 2014
Dnes vyšla speciální příloha Lidových novin s názvem Mobilní & moderní technologie, ve které byl uveden i rozhovor s naší zaměstnankyní Mgr. Janou Matějkovou na téma vzdělávání se na internetu. Více najdete na naší stránce na Facebooku nebo na webu věnovaném této příloze.

16. 6. 2014
V Euvit, s.r.o. se stále vzděláváme a proto jsme nemohli chybět na konferenci SEO restart 2014 pořádáné agenturou Medio Interactive v Praze. Mezi přednášejícími nechyběli odborníci jako Marek Prokop, Jan Tichý nebo například Tomáš Vyskočil z H1.cz.

3. 6. 2014
Výuková metoda Imitum® je již čtvrtým rokem hrdým sponzorem slovenského RUFA Sport Teamu, který na XXI. Rally Prešov již po třetí v řadě získal 1. místo. Gratulujeme!

6. 5. 2014
Spustili jsme novou stránku na Facebooku s názvem Angličtina bez biflování, kde budeme shromažďovat zajímavé informace o angličtině a efektivní metody výuky. Nyní si s námi můžete i zasoutěžit o kurzy angličtiny v hodnotě 20 000 Kč!

1. 5. 2014
Byly vydány a schváleny updaty iSmartLanguage aplikací – nový vzhled aplikací (od verze 4.0) kompatibilní s iOS 7.

26. 4. 2014
Společnost Euvit, s.r.o. podporuje sportovní aktivity ve svém regionu - prostějovská pobočka věnovala kurzy angličtiny v hodnotě 30 000 Kč jako ceny pro závodníky v letním biatlonu, které se konaly v sobotu 26. dubna ve Zdětíně u Prostějova.

23. 4. 2014
v ryze české soutěži Mobilní aplikace roku 2014 jsme měli i naše želízka v ohni. v kategorii Novinka roku 2013 bojovaly aplikace Angličtina: flirt, rande a sexKonverzace na cesty, v kategorii Životní styl pak praktická Angličtina PREMIUM a drsná Hospodská angličtina

1. 4. 2014
Počet stažení našich aplikací již překročil 4 milióny! Děkujeme za vaši důvěru.

15. 2. 2014
Tým Imitum se stále vzdělává a sleduje i nejnovější trendy v oblasti internetového marketingu a komunikace se zákazníky. Proto jsme nemohli chybět na vyhlášeném vsetínském barcampu, který se letos poprvé konal ve Zlíně v Baťově institutu.

28. 1. 2014
Účastnili jsme se mezinárodní soutěže The European APPCUP, kde se prezentují inovativní aplikace vyvinuté speciálně pro Windows 8 nebo Windows Phone 8 platformy.

1. 1. 2014
K Novému roku jsme zaznamenali již více než 3.500.000 stažení všech našich aplikací.

29. 11. 2013
Další tematický kurz angličtiny je na světě! Rozšiřte si slovní zásobu o pikantní slovíčka s aplikací Angličtina: flirt, rande a sex.

1. 11. 2013
Prostějovský tým se rozrostl o novou kolegyni Janu Matějkovou, která nastoupila na pozici projektového manažera.

15. 10. 2014
3 roky = 3 milióny uživatelů! Děkujeme za vaši důvěru.
Společnost Euvit, s.r.o. je na trhu něco málo přes 3 roky a její aplikace byly staženy do chytrých telefonů nebo tabletů více než třemi milióny uživatelů.

13. 9. 2013
Do našeho týmu v Prostějově hledáme novou posilu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER (marketing a e-learning). Nástup možný ihned. Více informací o nabízené pracovní pozici.

12. 7. 2013
Ve Windows Store se už objevily první aplikace SmartPhrase. Praktická témata na cesty ve 23 jazycích si už mohou stáhnout Češi, Řekové, Dánové, Turci, Portugalci, Italové, Finové, Nizozemci, Francouzi, Španělé, Švédové, Chorvati, Rusové a anglicky mluvící uživatelé.

9. 7. 2013
Windows Phone je operační systém s nejmenším počtem uživatelů (vedle iOS, AndroiduWindows 8). Přesto si zde naše aplikace stáhlo už více než 150 000 lidí.

26. 6. 2013
Konverzace na cesty ve 23 jazycích, kterou již dobře znají uživatelé operačního systému iOS, jsme nyní vydali i pro zařízení se systémem Android. Aplikaci lze použít pro nácvik jednotlivých frází nebo ji můžete nechat mluvit za vás.

4. 6. 2013
V rámci projektu "Stáže ve firmách - vzdělávání praxí" jsme spustili nábor stážistů na pozici Marketingový manažer. Více informací k této stáži.

2. 4. 2013
Naše aplikace pro operační systém Windows Phone si stáhlo již přes 100.000 uživatelů. Aplikace lze spustit nejen na Windows Phone 7, ale jsou kompatibilní také s Windows Phone 8.

4. 2. 2013
Po operačních systémech Android™, Windows Phone 7Windows 8 jsme pustili do světa naší prémiovou řadu angličtiny i pro iOS od společnosti Apple. Angličtina PREMIUM je zvýhodněný balíček klasické a obchodní angličtiny doplněný o bonusové lekce. Kromě české verze jsou k dispozici také Anglais PREMIUM ve francouzštině, PREMIUM İngilizce v  turečtině, Inglés PREMIUM ve španělštině, Inglês PREMIUM v portugalštině, Inglese PREMIUM v italštině, Englisch PREMIUM v němčině a PREMIUM 영어 v korejštině.

10. 1. 2013
V prosinci jsme vydali řadu aplikací v různých jazycích pro Windows Phone 7Windows 8. Nejen díky tomu přesáhl počet uživatelů našich aplikací 2 miliony! Děkujeme za vaši přízeň a už pro vás připravujeme další novinky – aplikace pro Windows Phone 8.

19. 11. 2012
Krade se všude a obětí zlodějů se staly i naše aplikace na App Store℠. Největšímu zájmu zlodějů se těší produktová řada iSmartPhrase, u které jsme zaznamenali již skoro 12 tisíc falešných nákupů. v žebříčku nejúspěšnějších národů v krádeži tohoto softwaru vedou Arabové (6.681 falešných nákupů), dále Izraelci (1.506) a třetí místo si vysloužili rusky mluvící uživatelé (1.477). Ani produktová řada iSmartLanguage nezůstala ušetřena a falešných nákupů jsme zachytili skoro 5 tisíc. První místo patří rusky mluvícím uživatelům (1.065 falešných nákupů), druhé místo získali Číňané (671) a na třetím místě se umístili Turci (577 falešných nákupů).

2. 11. 2012
Windows 8 je venku! Hned při spuštění obchod Windows Store nabízel naše aplikace na výuku angličtiny. Dnes už nabízíme ve Windows Store celkem 12 aplikací v pěti jazycích. Uživatelé „osmiček“ si tak můžou stáhnout třeba aplikaci Klasická angličtina nebo Английский за пивом.

23. 10. 2012
Nejnovější aktualizace produktové řady iSmartLanguage přináší zlepšenou kompatibilitu s iOS 6 a iPhone 5, zdokonalenou aktualizaci aplikací a optimalizaci pro službu iCloud. Díky této službě můžete přenést zakoupené lekce a nastavené parametry i na jiná zařízení se stejným iCloud účtem. Tyto novinky už mohou využívat majitelé aplikací Klasická angličtinaObchodní angličtina v češtině, španělštině a němčině a aplikace Anglická nepravidelná slovesa v češtině a němčině.

8. 10. 2012
Produktová řada SmartLanguage si rychle našla své příznivce. v posledních dnech jsme ji rozšířili o aplikaci ve francouzštině a první tři aplikace pro Android™ (všechny v češtině). Počet uživatelů už se rychle blíží k 8.000!

20. 9. 2012
Počet uživatelů SmartLanguage překročil první významnou hranici. Už přes 1.000 lidí si stáhlo některou z našich aplikací. v současnosti máme ke stažení kurzy angličtiny v češtině, slovenštině, ruštině, němčině a španělštině.

7. 9. 2012
Aktualizace řady iSmartPhrase byla úspěšně dokončena. Všechny aplikace již byly publikovány na  App Store℠. Zpomalovat nebo zrychlovat přehrávání zvuku už mohou i uživatelé těchto aplikací: 旅行常用会话指南, 旅行会話, Resekonversation, Reiseordbok, عبارات تستخدم في السفر, Seyahat konuşma kılavuzu, שיחון לתייר, Conversação para viagens, Rejseparlør, Conversatiegids.

20. 8. 2012
Aktualizace dalších aplikací z řady iSmartPhrase byla schválena a publikována na  App Store℠. Novou funkci pro zrychlování a zpomalování přehrávání zvuku je možné využívat už i v konverzacích na cesty pro bulharsky, francouzsky, polsky, italsky, maďarsky, španělsky, řecky, chorvatsky a rusky mluvící zákazníky.

7. 8. 2012
Vyslyšeli jsme vaše přání a update produktové řady iSmartPhrase přináší další vylepšení – možnost zrychlit nebo zpomalit přehrávání zvuku. Update je již vydán pro Konverzaci na cesty, Traveler's phrasebook a Reisesprachführer. Ostatní jazykové mutace už čekají jen na schválení pro zveřejnění na App Store℠.

20. 7. 2012
Na App Store je k dispozici další jazyková verze oblíbené aplikace na výuku angličtiny z rodiny iSmartLanguage - Nepravidelná slovesa. Vedle už dříve dostupných verzí v češtině, ruštině a němčině je tak nově i ve španělštině a brazilské portugalštině.

5. 7. 2012
Hospodská angličtina pro zařízení Apple dnes byla přidána do App Store℠. Verze pro Windows Phone a Android™ se právě připravují.

22. 6. 2012
A teď novinka pro příznivce operačního systému Windows Phone. Dnes jsme spustili ostrou verzi aplikace SmartLanguage pro Klasickou a Obchodní angličtinu.

24. 5. 2012
Aplikace iSmartLanguage si stáhlo už více než 1 milion lidí! Děkujeme za důvěru a doufáme, že stejné přízně se dočkají i naše další produkty.

21. 5. 2012
Náš nejnovější kurz Pub English už je prakticky hotový a právě probíhají intenzivní přípravy pro jeho distribuci. Brzy se můžete těšit na tu nejsprostější angličtinu na českém trhu! Teda pokud jste starší 18 let, protože Hospodská angličtina je pro mládež absolutně nevhodná.

16. 5. 2012
iSmartLanguage si k dnešnímu dni stáhlo 995.339 lidí. Už se těšíme na miliontého zákazníka této aplikace!

2. 5. 2012
Produktová řada iSmartPhrase je konečně kompletní. Obsahuje balíčky cestovních konverzací pro 23 jazyků: angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu, portugalštinu, nizozemštinu, ruštinu, bulharštinu, češtinu, polštinu, chorvatštinu, dánštinu, finštinu, švédštinu, norštinu, maďarštinu, řečtinu, čínštinu, japonštinu, arabštinu, turečtinu a hebrejštinu.

28. 4. 2012
iSmartPhrase už máme i pro arabský svět! Arabsky mluvící zákazníci se tak můžou domluvit v dalších 22 jazycích.

25. 4. 2012
Na Marketplace jsme umístili první verzi projektu SmartLanguage pro platformu Windows Mobile. Jedná se o aplikaci pouze pro chytré telefony postavené na moderním operačním systému Windows 7.5. Tato první verze je zatím dostupná na vyžádání.

21. 4. 2012
Další 2 jazykové verze iSmartPhrase byly schválené a publikované na iTunes pro iPhone, iPod touch a iPad (pro ruštinu a italštinu). Celkem jsme již vydali 17 jazykových verzí, které najdete na www.ismartphrase.com.

20. 4. 2012
Do života bylo uvedeno několik dalších jazykových verzí projektu iSmartPhrase. Od nynějška je možné stáhnout Konverzaci na cesty v  norštině, japonštině, turečtině, švédštině, čínštině, nizozemštině, polštině, řečtině, španělštině a hebrejštině. Pro všechny jazykové mutace je připravena kolekce cestovních konverzací v 22 jazycích.

19. 4. 2012
HURÁ! Už 1.000.000 zájemců si na světě stáhlo naše aplikace pro telefony a tablety Apple.

14. 4. 2012
Jako sponzoři RUFA Sport Teamu máme radost z úspěšného zahájení sezóny – 1. místem na Rally Prešov. Gratulujeme a těšíme se na další skvělá umístění.

9. 3. 2012
Před dvěma dny nám Apple schválil dvě jazykové verze (klasickou angličtinu a obchodní angličtinu) pro Korejce.

29. 2. 2012
Na světě máme klasickou angličtinu i obchodní angličtinu pro portugalsky mluvící zákazníky. Obě angličtiny jsou určeny pro mobilní produkty společnosti Apple (iPhone, iPad). Další informace najdete www.ismartlanguage.com.

23. 2. 2012
První Beta verze výuky angličtiny pro Windows Phone je tady! Už brzy ji najdete na Marketplace.

20. 2. 2012
Ve studiu jsme nahráli první nahrávky pro nový produkt: Pub English. Všichni účinkující (angličtí rodilí mluvčí) se spolu bavili hospodskou angličtinou.

15. 2. 2012
Dnes se naše společnost Euvit, s.r.o. stala vlastníkem registrované ochranné známky Imitum®. Připravili jsme také podmínky, za jakých lze ochrannou známku používat.

10. 2. 2012
Přes 800.000 uživatelů iOS si z iTunes stáhlo naše aplikace na svůj iPhone, iPad nebo iPod.

27. 1. 2012
Cestovní konverzace iSmartPhrase si za první měsíc stáhlo 25.989 lidí.

21. 12. 2011
Vypustili jsme do světa první aplikace iSmartPhrase – a to v češtině, angličtině, bulharštině, francouzštině, portugalštině a němčině.


20. 12. 2011
Spustili jsme nový web www.ismartphrase.com pro náš nový produkt „Konverzace na cesty“.


16. 12. 2011
iSmartLanguage jsme rozšířili o tureckou verzi klasické angličtinyobchodní angličtiny. Nyní už zákazníkům nabízíme 11 jazykových verzí (čeština, slovenština, ruština, němčina, polština, francouzština, španělština, italština, čínština, japonština a nově i turečtina).


1. 12. 2011
Navázali jsme užší spolupráci s portálem www.evzdelavani.cz.


28. 11. 2011
Přes 540.000 uživatelů si už stáhlo naši aplikaci iSmartLanguage, která je dostupná již v 9 jazykových mutacích.


25. 11. 2011
Dva naše weby pro angličtinu online jsme rozjeli i na Slovensku. Pro klasickou angličtinu máme www.anglictina-bez-biflovania.sk a pro obchodní jsme spustili web www.obchodna-anglictina-online.sk.


15. 9. 2011
Plníme vaše přání! Na základě požadavků zákazníků jsme vytvořili Angličtinu PREMIUM. Tato speciální verze obsahuje klasickou i obchodní angličtinu dohromady za zvýhodněnou cenu a  s prodlouženým přístupem na 7 let.


1. 8. 2011
V češtině jsme zprovoznili tři nové webové stránky pro angličtinu online. Jedná se o www.obchodni-anglictina-online.cz pro manažerskou a administrativní angličtinu, www.anglictina-bez-biflovani.cz pro klasickou angličtinu a www.cool-english.cz pro studenty. Jedná se již o 4. generaci efektivního výukového systému.


7. 7. 2011
Spouštíme iSmartLanguage pro Japonsko!


13. 6. 2011
Angličtinu pomocí iSmartLanguage se od dnešního dne mohou učit i zákazníci v Itálii a Číně.


13. 5. 2011
Dokončili jsme informační web pro  metodu Imitum. Na www.imitum.com představujeme naši výukovou metodu v několika jazycích.


22. 2. 2011
Aplikace iSmartLanguage vtrhla na slovenský a španělský trh, celkem už nabízíme 5 jazykových mutací!


14. 1. 2011
Spustili jsme německou verzi iSmartLanguage a celkem se můžeme pochlubit 20.000 stažených aplikací!

20. 12. 2010
Aplikace iSmartLanguage poprvé expanduje do zahraničí a je dostupná pro rusky mluvící zákazníky.


4. 10. 2010
Začínáme! Dnes jsme zprovoznili první verzi produktu iSmartLanguage – v češtině.